Technikum Leśne w Brynku

Osiągnięcia

Konkursy do 2000 roku

 

Rok 1996

 

I Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” w Tucholi 12 - 14 VII 1996

XII Międzynarodowy Konkurs Sygnałów Myśliwskich

 

  • I miejsce w kategorii solowej - Adam Migurski (kl.-A mistrzowska)

 

I Przegląd Sygnalistów Myśliwskich „Krainy Sudeckiej” w Opolu-Grudzicach 28 IX 1996

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-B średniozaawansowana)
  • ? miejsce w kategorii solowej - Michał Rudnik (kl.-B średniozaawansowana)

 

I Przegląd Solistów i Zespołów Trębactwa Myśliwskiego w Pszczynie-Porębie 19 X 1996

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów
  • I miejsce w kategorii solowej - Tomasz Kurczyk (kl.-A)
  • II miejsce w kategorii solowej - Damiam Krzeczek (kl.-A)

 

 


 

 

Rok 1997

 

II Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” w Poznaniu 5 - 8 VI 1997

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-A mistrzowska)
  • X miejsce w kategorii solowej - Tomasz Loch (kl.-B średniozaawansowana)

 

II Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „Krainy Sudeckiej” w Opolu-Grudzicach 14 VI 1997

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Tomasz Kurczyk (kl.-A mistrzowska)

 

XIII Międzynarodowy Konkurs Sygnałów Myśliwskich w Tucholi 4 - 5 VII 1997
Jubileusz 25-lecia „Sygnalistów Myśliwskich” z Tucholi

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-B)

 

I Wojewódzki Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Księcia Pszczyńskiego” w Pszczynie-Porębie 6 IX 1997

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów
  • I miejsce w kategorii solowej - Tomasz Kurczyk

 

 


 

 

Rok 1998

 

III Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „Krainy Sudeckiej” w Opolu-Grudzicach 16 V 1998

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-C początkująca)
  • I miejsce w kategorii solowej - Tomasz Loch (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Michał Rudnik (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Wojciech Wołczyk (kl.-B średniozaawansowana)

 

III Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” w Olsztynie 28 - 31 V 1998

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-C początkująca)
  • I miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-C początkująca)

 

II Wojewódzki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego” w Goczałkowicach Zdroju - 13 IX 1998

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów
  • I miejsce w kategorii solowej - Michał Rudnik
  • II miejsce w kategorii solowej - Piotr Kasprzyk
  • III miejsce w kategorii solowej - Tomasz Loch

 

 


 

 

Rok 1999

 

III Wojewódzki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego” w Goczałkowicach Zdroju - 29 V 1999

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów
  • II miejsce w kategorii solowej - Michał Rudnik
  • III miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba
  • Wyróżnienia w grze solo: Mateusz Branny, Miłosz Mazur

 

IV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” w Sieradzu 18 - 20 VI 1999

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Tomasz Loch (kl.-A mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-B średniozaawansowana)
  • VI miejsce w kategorii solowej - Miłosz Mazur (kl.-B średniozaawansowana)

 

IV Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „Krainy Sudeckiej” w Opolu-Grudzicach 26 VI 1999

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-C początkująca)
  • II miejsce w kategorii solowej - Piotr Kasprzyk (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-B średniozaawansowana)
  • I miejsce w kategorii solowej - Tomasz Ściubidło (kl.-C początkująca)
  • II miejsce w kategorii solowej - Piotr Klita (kl.-C początkująca)
  • III miejsce w kategorii solowej - Piotr Jasica (kl.-C początkująca)

 

 


 

 

Rok 2000

 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Pszczyna 15 - 18 VI 2000

Międzynarodowy Konkurs Muzyki Myśliwskiej
V Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
IV Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego”

 

Klasyfikacja ogólna w konkursie „O Róg Wojskiego”
    • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów + Zespołów Muzyki Myśliwskiej (kl.-G+M)
    • VII miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-A mistrzowska)
Klasyfikacja w konkursie regionalnym „O Róg Księcia Pszczyńskiego”
    • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
    • I miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-A mistrzowska)
    • III miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
    • I miejsce w kategorii solowej - Tomasz Ściubidło (kl.-B średniozaawansowana)
    • II miejsce w kategorii solowej - Adam Rajba (kl.-B średniozaawansowana)
    • III miejsce w kategorii solowej - Andrzej Mącznik (kl.-B średniozaawansowana)

 

V Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Opolu-Grudzicach 25 VI 2000

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G)
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół Sygnalistek] (kl.-C początkująca)
  • I miejsce w kategorii solowej - Seweryn Borowiecki (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Tomasz Ściubidło (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Anna Samol i ex aequo Michalina Kawka (kl.-C początkująca)
  • III miejsce w kategorii solowej - Elżbieta Tyrol (kl.-C początkująca)

 

 


 


Konkursy 2001 - 2005

 

Rok 2001

 

VI Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „Krainy Sudeckiej” w Opolu-Grudzicach 27 V 2001

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej (kl.-G+M mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-B średniozaawansowana)[Zespół Sygnalistek]
  • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Marcin Zięba (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Anna Samol (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Piotr Klita (kl.-B średniozaawansowana)

 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Ciechocinek 31 V - 3 VI 2001

Konkurs Muzyki Myśliwskiej
VI Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-B średniozaawansowana)[Zespół Sygnalistek]
  • II miejsce w kategorii solowej - Anna Samol (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • VI miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-B średniozaawansowana)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Elżbieta Tyrol (kl.-B średniozaawansowana)

 

V Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 2 IX 2001

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-B średniozaawansowana)[Zespół Sygnalistek]
  • I miejsce w kategorii solowej - Anna Samol (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Elżbieta Tyrol (kl.-B średniozaawansowana)

 

 


 

 

Rok 2002

 

VII Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Opolu-Grudzicach 26 V 2002

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Piotr Klita (kl.-A mistrzowska)

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Wałbrzych 20 - 23 VI 2002

Konkurs Muzyki Myśliwskiej
VII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg”

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • X miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)
  • X miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • Mistrzem Polski (2002) w grze solo został absolwent Brynka rocznika 2001 grający w ZSM przy Nadleśnictwie Pszczyna - Piotr Kasprzyk

 

XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi 5 - 7 VII 2002

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów
  • IV miejsce w kategorii solowej - Seweryn Borowiecki

 

VI Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 1 IX 2002

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl. mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl. mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Seweryn Borowiecki (kl. mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl. mistrzowska)

 

 


 

 

Rok 2003

 

VIII Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Opolu-Grudzicach 25 V 2003

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół II] (kl.-C początkująca)
  • II miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-C początkująca)
  • V miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-B średniozaawansowana)

 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Pszczyna 12 VI - 15 VI 2003

Międzynarodowy Konkurs Muzyki Myśliwskiej
VIII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
VII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego”

 

Klasyfikacja ogólna w konkursie „O Róg Wojskiego”
    • V miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
    • IV miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
    • VI miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
    • XIII miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-B średniozaawansowana)
Klasyfikacja w konkursie regionalnym „O Róg Księcia Pszczyńskiego”
    • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
    • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Branny (kl.-A mistrzowska)
    • V miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)
    • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-B średniozaawansowana)

 

 


 

 

Rok 2004

 

IX Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Opolu-Tułowicach 5 VI 2004

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół II] (kl.-C początkująca)
  • II miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Magdalena Miemiec (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Sylwia Chrobok (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Szymon Vieth (kl.-C początkująca)

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Tuchola 10 VI - 13 VI 2004

V Konkurs Muzyki Myśliwskiej
IX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
III Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

 

  • VII miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-G mistrzowska)
  • VI miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • VII miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)

 

VIII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Goczałkowicach „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 12 IX 2004

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Michalina Kawka (kl.-A mistrzowska)
  • I miejsce w kategorii solowej - Sylwia Chrobok (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Magdalena Miemiec (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • I miejsce w kategorii solowej - Marcin Jaśkiewicz (kl.-C początkująca)
  • II miejsce w kategorii solowej - Piotr Cofała (kl.-C początkująca)
  • III miejsce w kategorii solowej - Michał Janczura (kl.-C początkująca)

 

 


 

 

Rok 2005

 

X Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Opolu-Tułowicach 11 - 12 VI 2005

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół II] (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół III] (kl.-C początkująca)
  • I miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Magdalena Miemiec (kl.-A mistrzowska)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Mateusz Skiba (kl.-B średniozaawansowana)
  • VI miejsce w kategorii solowej - Szymon Vieth (kl.-B średniozaawansowana)
  • X miejsce w kategorii solowej - Piotr Cofała (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Rafał Kruczek (kl.-C początkująca)

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Ciechocinek 16 VI - 19 VI 2005

VI Międzynarodowy Konkurs Muzyki Myśliwskiej
X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
IV Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

 

  • V miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-G mistrzowska)
  • IX miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół II] (kl.-C początkująca)
  • V miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-B średniozaawansowana)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Marcin Jaśkiewicz (kl.-C początkująca)

 

IX Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 20 VIII 2005

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • III miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół III] (kl.-C początkująca)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • V miejsce w kategorii solowej - Sylwia Chrobok (kl.-A mistrzowska)
  • XI miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Szymon Vieth (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Michał Janczura (kl.-B średniozaawansowana)
  • I miejsce w kategorii solowej - Rafał Kruczek (kl.-C początkująca)
  • VI miejsce w kategorii solowej - Agnieszka Parzyjagła (kl.-C początkująca)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Marcin Stoszek (kl.-C początkująca)

 

 


 

Konkursy po 2006 roku

 

Rok 2006

 

I Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich o Puchar Starosty Złotoryjskiego 18 III 2006

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-A mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)

 

XI Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Tułowicach 20 - 21 V 2006

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół II] (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół III] (kl.-C początkująca)
  • I miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Magdalena Miemiec (kl.-A mistrzowska)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Mateusz Mielcarek (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • III miejsce w kategorii solowej - Mateusz Skiba (kl.-B średniozaawansowana)
  • VI miejsce w kategorii solowej - Szymon Vieth (kl.-B średniozaawansowana)
  • X miejsce w kategorii solowej - Piotr Cofała (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Rafał Kruczek (kl.-C początkująca)

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Kwidzyn 8 VI - 11 VI 2006

VII Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XI Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
VI Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego
VII Konkurs Muzyki Myśliwskiej

 

  • III miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-G mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • IX miejsce w kategorii solowej - Karol Leśnikowski (kl.-A mistrzowska)
  • XI miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)

 

X Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 20 VIII 2006

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół III] (kl.-C początkująca)
  • V miejsce w kategorii solowej - Sylwia Chrobok (kl.-A mistrzowska)
  • ?????
  • III miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Marcin Szymocha (kl.-C początkująca)
  • III miejsce w kategorii solowej - Paweł Sierka (kl.-C początkująca)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Kamil Grzesiek (kl.-C początkująca)

 

 


 

 

Rok 2007

 

XII Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Tułowicach 18 - 20 V 2007

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)

 

VII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju 26 V 2007

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Goraj 7 - 10 VI 2007

VIII Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek

 

  • VI miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-G mistrzowska)
  • IX miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • XV miejsce w kategorii solowej - Rafał Kruczek (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Paweł Sierka (kl.-C początkująca)
  • XI miejsce w kategorii solowej - Marcin Szymocha (kl.-C początkująca)

 

XI Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 19 VIII 2007

 

  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów [Zespół III] (kl.-C początkująca)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Piotr Cofała (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Przemysław Wilisowski (kl.-B średniozaawansowana)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Bartosz Tabor (kl.-B średniozaawansowana)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Arkadiusz Freus (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Julia Królik (kl.-C początkująca)
  • III miejsce w kategorii solowej - Robert Matyszczak (kl.-C początkująca)

 

 


 

 

Rok 2008

 

XIII Regionalny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Tułowicach 17 - 18 V 2008

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • II miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Artur Zając (kl.-A mistrzowska)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Mateusz Skiba (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Julia Królik (kl.-B średniozaawansowana)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Agnieszka Parzyjagła (kl.-B średniozaawansowana)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Robert Matyszczak (kl.-B średniozaawansowana)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Kamil Grzesiek (kl.-B średniozaawansowana)
  • X miejsce w kategorii solowej - Paweł Sierka (kl.-B średniozaawansowana)
  • II miejsce w kategorii solowej - Piotr Świerczyński (kl.-C początkująca)
  • V miejsce w kategorii solowej - Alan Drużyński (kl.-C początkująca)
  • X miejsce w kategorii solowej - Paweł Błażytko (kl.-C początkująca)

 

VIII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju 31 V 2008

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • I miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Marcin Szymocha (kl.-B średniozaawansowana)
  • IV miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-B średniozaawansowana)
  • X miejsce w kategorii solowej - Bartosz Tabor (kl.-B średniozaawansowana)

 

Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Warcino 6 - 8 VI 2008

IX Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XIII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”

 

  • X miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-G mistrzowska)
  • VIII miejsce w kategorii Zespołów Muzyki Myśliwskiej
  • VIII miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów Myśliwskiech (kl.-C początkująca)
  • VIII miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Julia Królik (kl.-C początkująca)
  • XII miejsce w kategorii solowej - Robert Matyszczak (kl.-C początkująca)

 

XII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Pszczynie „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - 24 VIII 2008

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-G mistrzowska)
  • II miejsce w kategorii solowej - Michał Kanawka (kl.-A mistrzowska)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Damian Tokarz (kl.-A mistrzowska)
  • VII miejsce w kategorii solowej - Julia Królik (kl.-B średniozaawansowana)
  • V miejsce w kategorii solowej - Piotr Świerczyński (kl.-C początkująca)

 

 


 

 

Rok 2009

 

I Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira", Kraków - Niepołomice 18 IV 2009

 

  • I miejsce w kategorii Zespołów Sygnalistów (kl.-C początkująca)
  • IX miejsce w kategorii solowej - Bartosz Tabor (kl.-A mistrzowska)
  • III miejsce w kategorii solowej - Julia Królik (kl.-B średniozaawansowana)