Technikum Leśne w Brynku

Skład zespołu

Skład przed 2000 rokiem

 

 

Rok 1994/1995

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Adam Migurski (kierownik)
  2. Pless II  - Mariusz Polański
  3. Pless III - Damian Krzeczek
  4. Pless IV  - Wojciech Rozbicki
  5. Par force I  - Tomasz Musik
  6. Par force II - Bolesław Bobrzyk

 


 

 

Rok 1996/1996

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Adam Migurski (kierownik)
  2. Pless II  - Damian Krzeczek
  3. Pless III - Tomasz Kurczyk
  4. Pless III - Artur Kanawka
  5. Pless IV  - Wojciech Rozbicki
  6. Par force I  - Tomasz Musik
  7. Par force II - Bolesław Bobrzyk

Lubliniec - wiosna 1996 rok

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Michał Rudnik
  2. Pless II  - Tomasz Loch
  3. Par force I  - Artur Kanawka
  4. Par force II - Marcin Szkop

 


 

 

Rok 1996/1997

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Tomasz Kurczyk
  2. Pless I   - Michał Rudnik
  3. Pless II  - Tomasz Loch
  4. Pless II  - Damian Krzeczek
  5. Pless III - Mateusz Malarek
  6. Pless IV  - Wojciech Rozbicki
  7. Par force I  - Artur Kanawka (kierownik)
  8. Par force II - Marcin Szkop
  9. Par force II - Bolesław Bobrzyk

Katowice, hotel „Silesia” - jesień 1997 rok
[Od lewej: Mateusz Malarek, Tomasz Kurczyk, Michał Rudnik, Damian Krzeczek, Tomasz Loch, pan Wojciech Łuczak (przyjaciel zespołu), Bolesław Bobrzyk, Wojciech Rozbicki, Artur Kanawka, Marcin Szkop]

 


 

 

Rok 1997/1998

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Michał Rudnik (solista)
  2. Pless I   - Tomasz Loch (solista)
  3. Pless II  - Tomasz Kurczyk
  4. Pless III - Piotr Kasprzyk
  5. Pless IV  - Miłosz Mazur
  6. Par force I  - Artur Kanawka (kierownik)
  7. Par force II - Wojciech Wołczyk

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Marcin Zięba
  2. Pless II  - Łukasz Michniewski
  3. Par force - Seweryn Borowiecki

 


 

 

Rok 1998/1999

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Michał Rudnik (solista)
  2. Pless I   - Tomasz Loch (solista)
  3. Pless II  - Piotr Kasprzyk
  4. Pless II  - Marcin Zięba
  5. Pless III - Mateusz Branny
  6. Pless III - Łukasz Michniewski
  7. Pless IV  - Daniel Haider
  8. Par force I   - Artur Kanawka (kierownik)
  9. Par force II  - Miłosz Mazur
  10. Par force II  - Seweryn Borowiecki (w zastępstwie Miłosza)
  11. Par force III - Wojciech Wołczyk

Wrocław, hotel „Wrocław” - zima 1999 rok

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Tomasz Ściubidło
  2. Pless II  - Piotr Jasica
  3. Pless II  - Piotr Klita

 


 

 

Rok 1999/2000

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Marcin Zięba (solista)
  2. Pless I   - Piotr Kasprzyk (solista)
  3. Pless II  - Mateusz Branny
  4. Pless II  - Tomasz Ściubidło
  5. Pless III - Adam Rajba
  6. Pless IV  - Piotr Klita
  7. Pless IV  - Andrzej Mącznik
  8. Par force I   - Artur Kanawka (kierownik)
  9. Par force II  - Miłosz Mazur
  10. Par force III - Seweryn Borowiecki
  11. Par force IV  - Piotr Jasica

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku - zespół żeński (2000):

  1. Pless I  - Michalina Kawka
  2. Pless I  - Anna Samol
  3. Pless II - Elżbieta Tyrol
  4. Pless II - Danuta Majsterkiewicz

Katowice, hotel „Silesia” - jesień 2000 rok
pierwszy w Polsce zespół żeński

 


 

 

Rok 2000/2001

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Marcin Zięba (solista)
  2. Pless I   - Piotr Kasprzyk (solista)
  3. Pless II  - Mateusz Branny
  4. Pless II  - Tomasz Ściubidło
  5. Pless III - Adam Rajba
  6. Pless III - Arkadiusz Tokarz
  7. Pless IV  - Piotr Klita
  8. Pless IV  - Andrzej Mącznik
  9. Par force I   - Artur Kanawka (kierownik)
  10. Par force II  - Miłosz Mazur
  11. Par force III - Seweryn Borowiecki
  12. Par force IV  - Piotr Jasica

 

II Zespół TL w Brynku - Sygnalistek:

  1. Pless I   - Michalina Kawka
  2. Pless II  - Elbieta Tyrol
  3. Pless III - Anna Samol
  4. Pless IV  - Danuta Majsterkiewicz
  5. Pless IV  - Agnieszka Stachelek

 


 

Podczas konkursu w Tucholi gościnnie wystąpił absolwent Adam Migurski.

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

II Zespół TL w Brynku - Sygnalistek:

  1. Pless I   - Anna Samol
  2. Pless II  - Elżbieta Tyrol
  3. Pless III - Aneta Czaja
  4. Pless IV  - Klaudia Grzesiek
  5. Par force - Michalina Kawka
  6. Pless (dodatkowy) - Agnieszka Stachelek

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

 

Rok 2002/2003

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Mateusz Branny (solista)
  2. Pless I   - Adam Rajba
  3. Pless II  - Tomasz Ściubidło
  4. Pless II  - Arkadiusz Tokarz (solista)
  5. Pless III - Mateusz Mielcarek
  6. Pless III - Elżbieta Tyrol
  7. Pless IV  - Andrzej Mącznik
  8. Pless IV  - Anna Samol
  9. Par force I   - Artur Kanawka (kierownik)
  10. Par force II  - Michalina Kawka
  11. Par force III - Piotr Jasica
  12. Par force IV  - Piotr Klita

Podczas konkursu ogólnopolskiego w klasie G gościnnie wystąpił absolwent Seweryn Borowiecki.

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku (2003r):



  1. Pless I   - Michał Dembek
  2. Pless II  - Sylwia Chrobok
  3. Par force - Karol Leśnikowski

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku (2004r):

  1. Pless I   - Piotr Cofała
  2. Pless II  - Michał Janczura
  3. Pless III - Piotr Cierpioł
  4. Pless IV  - Marcin Jaśkiewicz

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:


  1. Pless I   - Piotr Cofała
  2. Pless II  - Mateusz Skiba
  3. Pless III - Michał Janczura
  4. Pless IV  - Marcin Jaśkiewicz

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku (2005r):

  1. Pless I   - Rafał Kruczek
  2. Pless I   - Marcin Stoszek
  3. Pless II  - Przemysław Wilisowski
  4. Pless II  - Agnieszka Parzyjagła
  5. Pless II  - Karol Hink

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

Składy zespołów od 2005 roku

 

 

Rok 2005/2006

 

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Sylwia Chrobok (solista, kierownik)
  2. Pless I   - Michał Dembek (solista)
  3. Pless I   - Damian Tokarz
  4. Pless II  - Magdalena Miemiec
  5. Pless II  - Mateusz Skiba
  6. Pless II  - Artur Zając
  7. Pless III - Wiesław Bury
  8. Pless III - Piotr Cofała
  9. Pless IV  - Marcin Jaśkiewicz
  10. Pless IV  - Michał Janczura
  11. Par force I  - Michał Kanawka (gościnnie)
  12. Par force II - Karol Leśnikowski
  13. Par force (dodatkowy) - Artur Kanawka

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

Podczas jubileuszu 60-lecia szkoły gościnnie wystąpili absolwenci: Adam Migurski, Arkadiusz Tokarz i Seweryn Borowiecki.

Podczas konkursów regionalnych zespół występował w klasie „A” i „MB”: same rogi Pless oraz w ogólnopolskim w „G” w składzie: Sylwia Chrobok, Magdalena Miemiec, Mateusz Skiba, Wiesław Bury, Piotr Cofała, Marcin Jaśkiewicz, Michał Kanawka, Karol Leśnikowski.

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Rafał Kruczek
  2. Pless II  - Marcin Stoszek
  3. Pless III - Przemysław Wilisowski
  4. Pless IV  - Karol Hink
  5. Par force I  - Agnieszka Parzyjagła
  6. Par force II - Marcin Wuwer

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku (2006r):

  1. Pless I   - Marcin Szymocha
  2. Pless I   - Kamil Grzesiek
  3. Pless II  - Bartosz Tabor
  4. Pless II  - Paweł Sierka
  5. Pless II  - Arkadiusz Freus

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

 

Rok 2006/2007

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I   - Marcin Szymocha
  2. Pless I   - Kamil Grzesiek
  3. Pless II  - Bartosz Tabor
  4. Pless II  - Paweł Sierka
  5. Par force - Arkadiusz Freus

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku (2007r):

  1. Pless I   - Robert Matyszczak
  2. Pless I   - Julia Królik
  3. Pless II  - Andrzej Sztark
  4. Pless II  - Łukasz Praszaczyk

* po kliknięciu na nazwisko w ramce obok zobaczysz zdjęcie

 


 

Rok 2007/2008

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Rafał Kruczek (solista, kierownik)
  2. Pless I             - Mateusz Skiba (solista)
  3. Pless II           - Marcin Szymocha
  4. Pless II           - Artur Zając (solista)
  5. Pless III          - Marcin Stoszek
  6. Pless III          - Damian Tokarz
  7. Pless III          - Kamil Grzesiek
  8. Pless IV          - Bartosz Tabor
  9. Pless IV          - Paweł Sierka
  10. Par force I       - Michał Kanawka (gościnnie)
  11. Par force II     - Agnieszka Parzyjagła
  12. Par force III    - Przemysław Wilisowski
  13. Par force IV    - Arkadiusz Freus
  14. Par force (dodatkowy) - Artur Kanawka

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Julia Królik (kierownik)
  2. Pless I             - Robert Matyszczak
  3. Pless II           - Andrzej Sztark
  4. Pless II           - Łukasz Praszczyk
  5. Par force         - Paweł Błażytko

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku

  1. Pless I             - Alan Drużyński
  2. Pless II           - Piotr Świerczyński
  3. Pless II           - Bartosz Kruplin

Rok 2008/2009

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Julia Królik  (kierownik)
  2. Pless I             - Artur Zając
  3. Pless II           - Kamil Grzesiek
  4. Pless II           - Bartosz Tabor
  5. Pless III          - Łukasz Praszczyk
  6. Pless III          - Robert Matyszczak
  7. Pless IV          - Paweł Sierka
  8. Pless IV          - Piotr Świerczyński
  9. Par force I       - Michał Kanawka (gościnnie)
  10. Par force II     - Arkadiusz Freus
  11. Par force III    - Paweł Błażytko
  12. Par force (dodatkowy) - Artur Kanawka

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Paulina Fira (kierownik)
  2. Pless I             - Bartosz Kruplin
  3. Pless II           - Dawid Roj
  4. Pless II           - Adam Grot

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku

  1. Pless I             - Dawid Kierzek (kierownik)
  2. Pless II           - Sebastian Krzypkowski
  3. Pless II           - Marcin Drozdowski

 

Rok 2009/2010

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Julia Królik (kierownik)
  2. Pless I             - Paulina Fira
  3. Pless II           - Łukasz Praszczyk
  4. Pless II           - Robert Matyszczak
  5. Pless III          - Dawid Roj
  6. Pless III          - Dawid Droździok
  7. Pless IV          - Adam Grot
  8. Par force I       - Piotr Świerczyński
  9. Par force II     - Paweł Wujec
  10. Par force III    - Paweł Błażytko
  11. Par force (dodatkowy) - Artur Kanawka

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Dawid Kierzek (kierownik)
  2. Pless I             - Bartosz Kruplin
  3. Pless II           - Sebastian Krzypkowski
  4. Par force         - Marcin Drozdowski

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku

  1. Pless I             - Dominika Dobrowolska (kierownik)
  2. Pless I             - Sebastian Jagoda
  3. Pless I             - Mateusz Dąbrowski
  4. Pless II           - Karol Nawrot
  5. Pless II           - Jakub Jędrzejewski

Rok 2010/2011

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Paulina Fira (kierownik)
  2. Pless I             - Dawid Roj
  3. Pless I             - Dawid Droździok
  4. Pless II           - Dominika Dobrowolska
  5. Pless II           - Sebastian Jagoda
  6. Pless III          - Karol Nawrot
  7. Pless III          - Mateusz Dąbrowski
  8. Pless IV          - Jakub Jędrzejewski
  9. Par force I       - Piotr Świerczyński
  10. Par force II     - Paweł Wujec
  11. Par force III    - Paweł Błażytko
  12. Par force (dodatkowy) - Artur Kanawka

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Dawid Wnuk (kierownik)
  2. Pless I             - Weronika Wilk
  3. Pless II           - Tomasz Cupiał
  4. Pless II           - Ewa Chętkowska
  5. Pless II           - Krzysztof Słowik
  6. Par force         - Grzegorz Lison

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku

  1. Pless I             - Karol Hussarek (kierownik)
  2. Pless II           - Dominik Niemczyk
  3. Pless II           - Patrycja Hadzik

Rok 2011/2012

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Paulina Fira (kierownik)
  2. Pless I             - Dominika Dobrowolska
  3. Pless I             - Dawid Droździok
  4. Pless II           - Mateusz Dąbrowski
  5. Pless II           - Sebastian Jagoda
  6. Pless III          - Karol Nawrot
  7. Pless III          - Ewa Chętkowska
  8. Pless IV          - Dawid Wnuk
  9. Pless IV          - Krzysztof Słowik
  10. Par force I       - Jakub Jędrzejewski
  11. Par force II     - Patrycja Hadzik
  12. Par force III    - Paweł Wujec
  13. Par force IV    - Grzegorz Lison

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Weronika Wilk (kierownik)
  2. Pless I             - Tomasz Cupiał
  3. Pless II           - Karol Hussarek
  4. Pless II           - Dominika Niemczyk

 

 

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless                - Jacek Kiełbasa
  2. Pless                - Błażej Bycka
  3. Pless                - Nikola Mazur

Rok 2012/2013

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Dominika Dobrowolska (kierownik)
  2. Pless I             - Sebastian Jagoda
  3. Pless I             - Dawid Wnuk
  4. Pless II           - Dawid Droździok
  5. Pless II           - Karol Nawrot
  6. Pless II           - Ewa Chętkowska
  7. Pless III          - Mateusz Dąbrowski
  8. Pless III          - Karol Hussarek
  9. Pless IV          - Krzysztof Słowik
  10. Pless IV          - Nikola Mazur
  11. Par force I       - Jakub Jędrzejewski
  12. Par force II     - Patrycja Hadzik
  13. Par force III    - Paweł Wujec
  14. Par force IV    - Grzegorz Lison

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Weronika Wilk (kierownik)
  2. Pless I             - Dominik Niemczyk
  3. Pless II           - Sylwia Tomecka
  4. Pless II           - Błażej Bycka
  5. Pless II           - Jacek Kiełbasa

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless                - Bartłomiej Szlachta
  2. Pless                - Oskar Sinicyn
  3. Pless                - Teresa Holeksa
  4. Par force         - Adam Dolniak

 

Rok 2013/2014

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless I             - Karol Hussarek
  2. Pless I             - Sylwia Tomecka
  3. Pless II           - Ewa Chętkowska
  4. Pless III          - Bartłomiej Szlachta
  5. Pless IV          - Luiza Szatner
  6. Par force II     - Lison Grzegorz (kierownik)
  7. Par force I       - Patrycja Hadzik

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless                - Oskar Sinicyn
  2. Pless                - Teresa Holeksa
  3. Par force         - Adam Dolniak

 (rok odwrócenia zespołu - od lewej Parforsy w sygnałach, a później w muzyce myśliwskiej)

W grudniu 2013 zespół I i II połączył się i ustanowił skład:

  1. Par force I       - Patrycja Hadzik
  2. Par force II     - Ewa Chętkowska
  3. Par force III    - Adam Dolniak
  4. Par force IV    - Lison Grzegorz (kierownik)
  5. Pless IV          - Teresa Holeksa
  6. Pless IV          - Oskar Sinicyn
  7. Pless III          - Luiza Szatner
  8. Pless II           - Bartłomiej Szlachta
  9. Pless I             - Sylwia Tomecka
  10. Pless I             - Karol Hussarek

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force         - Artur Sadowski
  2. Pless II           - Michał Kuźmicz
  3. Pless II           - Mateusz Kubas
  4. Pless I             - Szymon Czarnecki
  5. Pless I             - Bartosz Górka
  6. Pless I             - Maciej Żak (kierownik)

 

Rok 2014/2015

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force I       - Artur Sadowski
  2. Par force II     - Adam Dolniak
  3. Par force III    - Mateusz Kubas
  4. Pless IV          - Bartosz Górka
  5. Pless III          - Maciej Żak
  6. Pless II           - Oskar Sinicyn
  7. Pless II           - Luiza Szatner
  8. Pless I             - Bartłomiej Szlachta
  9. Pless I             -Sylwia Tomecka (kierownik)

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless                - Kamil Bus
  2. Pless                - Michał Kuźmicz

W grudniu 2014 zespół I i II połączył się i ustanowił skład:

  1. Par force I       - Artur Sadowski
  2. Par force II     - Adam Dolniak
  3. Par force III    - Mateusz Kubas
  4. Pless IV          - Kamil Bus
  5. Pless IV          - Michał Kuźmicz
  6. Pless III          - Bartosz Górka
  7. Pless III          - Maciej Żak
  8. Pless II           - Oskar Sinicyn
  9. Pless II           - Luiza Szatner
  10. Pless I             - Bartłomiej Szlachta
  11. Pless I             - Sylwia Tomecka (kierownik)

III Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Pless                - Gabriel Chlebowski
  2. Pless                - Dominik Burgieł

Rok 2015/2016

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force I       - Artur Sadowski (skarbnik)
  2. Par force II     - Adam Dolniak
  3. Par force III    - Mateusz Kubas
  4. Pless IV          - Gabriel Chlebowski
  5. Pless IV          - Kamil Bus
  6. Pless III          - Michał Kuźmicz
  7. Pless III          - Bartosz Górka
  8. Pless II           - Maciej Żak
  9. Pless II           - Oskar Sinicyn
  10. Pless I             - Luiza Szatner
  11. Pless I             - Bartłomiej Szlachta (kierownik)

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force         - Karolina Konsek
  2. Pless                - Patrycja Kulak
  3. Pless                - Nicola Blukot

Rok 2016/2017

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force I       - Artur Sadowski (skarbnik)
  2. Par force II     - Kamil Bus
  3. Par force III    - Mateusz Kubas
  4. Par force IV    - Paweł Wilkowski
  5. Pless IV          - Mateusz Tomaszek
  6. Pless IV          - Jakub Humieniuk
  7. Pless III          - Basia Rudnicka
  8. Pless III          - Patrycja Kulak (z-ca kierownika od stycznia 2017 r.), Sebastian Ćwiek
  9. Pless II           - Michał Kuźmicz
  10. Pless II           - Bartosz Górka
  11. Pless I             - Maciej Żak (z-ca kierownika do grudnia 2016 r.)
  12. Pless I             - Luiza Szatner (kierownik)

Gabriel Chlebowski grał głos Pless III do 15 października 2016 roku i musiał zrezygnować ze względu na chorobę.

Basia Rudnicka dołączyła w lutym 2017.

Patrycja Kulak w maju 2018 zastąpiła Michała Kuźmicza na głosie II, który ze względu na stan zdrowia odszedł z zespołu. Sebastian Ćwiek zastąpił w maju 2018 Patrycję Kulak na głosie III.

Rok 2017/2018

Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force I       - Jakub Humieniuk
  2. Par force II     - Jakub Golasz
  3. Par force III    - Paweł Wilkowski
  4. Pless IV          - Mateusz Tomaszek
  5. Pless IV          - Wanessa Blizna
  6. Pless III          - Sebastian Ćwiek (do listopada 2017), Adam Sobierajski
  7. Pless III          - Inez Żerdzińska
  8. Pless II           - Gabriel Chlebowski
  9. Pless II           - Patrycja Kulak (z-ca kierownika)
  10. Pless I             - Basia Rudnicka (skarbnik)
  11. Pless I             - Luiza Szatner (kierownik)

Gabriel Chlebowski dołączył po chorobie w marcu 2018

Jakub Golasz dołączył do zespołu w listopadzie, a Adam Sobierajski w grudniu 2017. Inez Żerdzińska dołączyła w lutym i Wanessa Blizna w marcu 2018.

 

II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Brynku:

  1. Par force         - Adrian Krasoń
  2. Pless                - Kacper Brodzik