Technikum Leśne w Brynku

Koszykówka Brynek - Sempa

W środę 21 listopada koszykarze TL w Brynku rozegrali towarzyskie spotkanie z LO im. Stefanii Sempołowskiej z Tarnowskich Gór. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 14:13. W drugiej kwarcie poprzez kilka prostych błędów, głównie: niedokładne i złe podania, utrudniające zawodnikom z drużyny opanować piłkę przy zmienionej i agresywnej obronie przeciwnika spowodowało, że na przerwie wynik był 18:21 dla Sempy. Trzecia i czwarta kwarta zakończyła się remisem. Wynik końcowy to nieznaczne zwycięstwo gości 35:32. To był dobry, choć momentami zacięty mecz, niektóre akcje były bardzo widowiskowe. Do zawodów jest jeszcze trochę czasu, by wyeliminować błędy i na kolejnym sparingu pokazać się jak z najlepszej i skutecznej strony. Reprezentacja w składzie: Kacper Kowalski, Bartosz Jeleniak, Paweł Wilkowski, Jakub Jeleniak, Piotr Dąbrowski, Miłosz Maćkowski, Jakub Kaźmierski, Dawid Szymonik,Daniel Michalik, Hubert Kołodziej, Patryk Cichocki, Dominik Włodarczyk, Radosław Chmiel. W naszej drużynie punkty zdobyli:B. Jeleniak(8), P. Wilkowski(7), J. Jeleniak(6), K. Kowalski(5), P. Dąbrowski(4), J. Kaźmierski(2). Opiekun sekcji koszykówki Beata Klempert. Stolik sędziowski Dajana Pluskota, Ilona Savitska i Patrycja Pawlik.