Technikum Leśne w Brynku

Szkolny konkurs na recenzję ulubionej książki.

W czwartek 28 lutego br. odbył się w bibliotece finał szkolnego konkursu na recenzję ulubionej książki. Była to już druga edycja tego konkursu. Zadaniem uczestników było napisanie recenzji wybranej książki w taki sposób, aby zainteresować i zachęcić innych do jej przeczytania. W konkursie przyznano następujące miejsca:
I miejsce: Zofia Fryc z kl. IV B za recenzję książki Katarzyny Bereniki Miszczuk „Szeptucha”,
II miejsce: Klaudiusz Burnat z kl. I B za recenzję książki Marii Nurowskiej „Requiem dla wilka” i Łukasz Kocaj z kl. IV A za recenzję książki Terry’ego Pratchetta „Pomniejsze bóstwa” z serii Świat Dysku,
III miejsce: Kamil Nabiałek z kl. II B za recenzję książki Davida Gibbinsa „Miecz Attyli” i Ada Taranek z kl. II B za recenzję książki Paulo Coelho „Alchemik”.
Przyznano także dwa wyróżnienia: dla Patrycji Pawlik z kl. I A za recenzję książki Veroniki Roth „Niezgodna” i Magdy Roguz z kl. IV B za dwie recenzje: książki Tadeusza Kraszewskiego „Robin Hood” i serii książek Johna Flanagana „Drużyna”. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.  Z recenzjami można się zapoznać na wystawie zorganizowanej przy wejściu do szkoły.