Uczniowie z Technikum Leśnego w Brynku docenieni w konkursie fotograficznym

19.11.2016 r. w siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego w Siemianowicach Śląskich odbyła się gala, podczas której wręczono nagrody w konkursie fotograficznym „Przyroda Ojczysta” zorganizowanym przez Komisję Kultury i Promocji Łowiectwa w Katowicach. Konkurs adresowany był do miłośników przyrody i łowiectwa oraz wszystkich, którym fotografia przyrodnicza sprawia ogromną przyjemność i jest pomysłem na realizowanie własnych pasji. Konkurs cieszył się on ogromnym zainteresowaniem - wpłynęło 537 zdjęć w trzech kategoriach wiekowych. Jego celem było promowanie polskiej przyrody oraz komunikowanie pozytywnych wartości związanych z łowiectwem. Miło nam poinformować, że prace artystyczne naszych uczniów znalazły się w grupie nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć. Paulina Polaczek zdobyła II miejsce, natomiast zdjęcia Patrycji Kulak, Mateusza Wadowskiego oraz Mateusza Woźniczko zostały wyróżnione. Trzeba przyznać, że prace uczniów Technikum Leśnego w Brynku zachwycają artystyczną wrażliwością i pomysłowością. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.