X Forum Samorządów Uczniowskich

W dniach 30.11.2016r. – 02.12.2016r. odbyło się X Jubileuszowe Forum Samorządów Uczniowskich. Tym razem przedstawiciele naszego samorządu w składzie: Patrycja Kulak, Paulina Hipolit, Katarzyna Jastrzębska oraz ich opiekunowie Joanna Słowikowska i Joanna Kabała gościli w Technikum Leśnym w Starościnie. Tematem spotkania była: „Komunikacja – uczniowie, samorząd, nauczyciele”. Uczniowie ponownie mieli okazję do skonfrontowania swoich spostrzeżeń dotyczących pracy w samorządzie, jak i ustalenia wspólnych wniosków, które z pewnością przyczynią się do jeszcze lepszej i efektywniejszej ich pracy w przyszłości. Ponadto, spotkanie było okazją do nawiązania wielu nowych znajomości, a tym samym umocnienia więzi między szkołami. Dodatkową atrakcją zjazdu była wycieczka do Berlina, w czasie której uczestnicy zwiedzili Muzeum Historii Naturalnej, Alexanderplatz, Bramę Brandenburską oraz tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wieczór, po powrocie z wycieczki, urozmaiciła dyskoteka w stylu Disco Polo.  Spotkania Forum Samorządów Uczniowskich stały się już tradycją i są wspaniałym podziękowaniem dla wszystkich osób angażujących się w pracę samorządu. Również spotkanie w Starościnie przyczyniło się do powstania wielu świeżych pomysłów, a dzięki sympatycznej atmosferze zawsze będzie mile wspominane.