Technikum Leśne w Brynku

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA TECHNIKUM LEŚNEGO W BRYNKU

    13 grudnia 2016r. na sali gimnastycznej naszej szkoły w ramach popularyzacji koszykówki i promocji szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego po raz dziesiąty zorganizowali Turniej Koszykówki dla Gimnazjów. Po raz pierwszy w historii turnieju Puchar Dyrektora Technikum Leśnego wywalczyła drużyna klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni triumfatorzy Gimnazjum nr 1, na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Gimnazjum w Brynku. Tytuł MVP otrzymał Bartosz Jeleniak z Technikum Leśnego w Brynku. Dwie indywidualne nagrody przypadły Markowi Machurze z Gimnazjum nr 1, który zdobył najwięcej punktów w grze oraz najskuteczniej  punktował „trójkami”. Turniej zakończył się podziękowaniami i wręczeniem pucharu. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy medal i czekoladę. Naszą szkołę reprezentowali: Borkowski Kamil, Wilkowski Paweł,  Kurzydem Patryk, Penkala Eryk, Jeleniak Bartek, Pluskota Michał, Kowalski Kacper, Jojko Oskar, Korn Sebastian, Wilk Karol. Gratulujemy!