Technikum Leśne w Brynku

Wigilia szkolna

„…Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…”

 

W dniu 21 grudnia 2016 r. w auli pałacu odbyła się uroczysta wigilia szkolna.  Zgodnie z wieloletnią tradycją wspólnie spotkali się zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie i absolwenci Technikum Leśnego w Brynku, dzieląc się opłatkiem i składając sobie życzenia świąteczne. Panował bardzo miły i świąteczny nastrój, była to doskonała okazja do wymiany uścisków oraz uprzejmości wobec innych. Uroczystość uświetniły występy naszych uczniów. Jak co roku do Brynka licznie zjechali absolwenci, którzy mimo upływu lat wciąż czują się związani z naszą szkołą, stanowiąc jej ważną część.