Technikum Leśne w Brynku

Nasi szczypiorniści w pierwszej czwórce w powiecie!

Rozgrywki piłki ręcznej w ramach XVI Powiatowej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się w dniu 02.03.2017r. w hali sportowej w Tarnowskich Górach. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Mecze rozegrano systemem brazylijskim. Pierwszy mecz graliśmy z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących wygrywając 6:5.  Drugi mecz z Zespołem Szkół Architektoniczno Budowlanych przegraliśmy jedną bramką. O wejście do czwórki walczyliśmy z Zespołem Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich wygrywając 13:5. Bramki w meczu z „Gastronomikiem” rzucili Rucki(3),Górka(3), Dubiński(3), Piech(1), Wadowski(1), Janik(1), Zawada(1). Do finału naszej drużynie zabrakło jednak szczęścia. Niefortunna zmiana naszych zawodników w strefie zmian  oraz wykluczenie Ł. Piecha  za faul spowodowały ,że przez decydujące ostatnie 2 minuty meczu graliśmy czwórką. Mecz zakończył się remisem. W  rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach. W meczu o trzecie miejsce przegraliśmy jedną bramką ze Staszicem zajmując tym samym czwarte miejsce w turnieju. Piotr Rucki otrzymał nagrodę indywidualną za najskuteczniejszego zawodnika turnieju (19 bramek).

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zawada Rafał, Janik Kacper, Filak Mikołaj , Kurzydem Patryk, Wadowski Mateusz, Dąbrowski Piotr br, Dubiński Błażej, Rucki Piotr, Górka Bartosz Piech Łukasz kpt, Christ Daniel br.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie.