Technikum Leśne w Brynku

IX Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Halowej Piłce Nożnej

W dniach 10-12.03.2017 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział IX Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wzięło udział 11 szkół leśnych. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy, które rozgrywały mecze równolegle na dwóch halach; w Miliczu i Krośnicach. Nasz młody zespół w składzie: Kacper Janik, Eryk Penkala, Artur Błaszczyk, Mikołaj Filak, Hubert Kołodziej, Adrian Kędzierski, Piotr Dąbrowski br, Artur Błaszczyk, Błażej Dubiński, Daniel Christ kpt, w meczach grupy krośnickiej wygrał z drużyną Starościna 1:0,  bezbramkowo zremisował z Warcinem ale uległ  drużynie Leska i Zagnańska 1:3 W tegorocznym turnieju poziom grup był wyjątkowo wyrównany. W ćwierćfinałach trzy mecze, mecz finałowy oraz o IX miejsce zostały rozstrzygnięte przez rzuty karne. Nasza drużyna zajęła ostatecznie siódme miejsce pokonując Rogoziniec 3:2. Końcowa klasyfikacja: I TL Milicz, II ZSL Lesko, III ZSL Goraj, IV ZSL Zagnańsk, V ZSL Biłgoraj, VI TL Warcino, VII ZSLiE Brynek, VIII ZSL Rogoziniec IX TL  Tuchola, X TL Starościn, XI TL Białowieża.