Technikum Leśne w Brynku

V Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej Chłopców, Starościn 17-18 marca 2017 r.

   W dniach 17 - 18 marca 2017 r. w Technikum Leśnym w Starościnie odbyły się V Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Mecze rozgrywano w hali widowiskowo-sportowej w Rzepinie. Do turnieju zgłosiło się sześć szkół leśnych, które zostały losowo przydzielone do dwóch grup. W piątek 17 marca odbyły się systemem „każdy z każdym” mecze grupowe. Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansowały dalej. W sobotę rozegrane zostały półfinały, mecz o 5 i 3 miejsce oraz finał. W fazie grupowej nasz zespół uległ ekipie Białowieży 29:17 i gospodarzom 18:15. Nasza drużyna zajęła piąte miejsce wygrywając z Biłgorajem 19:14. Skład naszej drużyny: Zawada Rafał, Janik Kacper, Przemysław Bodnik, Filak Mikołaj , Kurzydem Patryk, Wadowski Mateusz, Dąbrowski Piotr br, Dubiński Błażej, Rucki Piotr, Górka Bartosz Piech Łukasz kpt, Christ Daniel br. Serdecznie gratulujemy.