Technikum Leśne w Brynku

Szkolny "Mam Talent"

W Dniu Dziecka, 1 czerwca 2017 roku w  internacie naszej szkoły odbył się konkurs młodych talentów „Szkolny MAM TALENT”. Młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich talentów w auli Pałacu w Brynku, która na ten czas zamieniła się w salę widowiskową wypełnioną do ostatniego krzesła. Do udziału zgłosiło się "146" uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy gry na instrumentach muzycznych, wokalne, taneczne, gimnastyczne i sportowe. W I edycji konkursu „Szkolny MAM TALENT” (zapowiedziano, że będą kolejne) bezkonkurencyjni okazali się Karol Wilk z klasy IIb, który brawuro zagrał na pianinie "Show must go on" zespołu Queen, Weronika Rakus z Ia w delikatnym brzmieniu, w piosence  pt. "Hallelujah" z repertuaru  L. Cohena, Eryk Penkala z Ib, który świetnie żonglował  piłką, Mateusz Wadowski z IIa w elektryzującym pokazie o dużej sprawności manualnej oraz Wiktoria Bereżewska i Ewelina Słowik z IIa w układzie tanecznym, mające tyle energii, że mogłyby obdzielić całą publiczność.

Szkolny Mam Talent to popularyzacja działań artystycznych, rozwijanie kreatywności, zainteresowań, a przede wszystkim umożliwienie naszym uczniom prezentacji swoich pasji. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.