Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10. 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość, na której gościliśmy Dyrektora RDLP w Katowicach Wiesława Kucharskiego, przedstawicieli zaprzyjaźnionych nadleśnictw oraz reprezentanta Związku Leśników Polskich Wojciecha Kubicę. Dyrektor podziękował wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie w prace dla szkoły, wręczył Wyróżnienia Ministra Środowiska Pani Bernadecie Gabryś i Panu Dariuszowi Kiełbasie oraz pogratulował Panu Antoniemu Ziębie przyznania Medalu Komisji Edukacji Narodowej. Pracownicy szkoły otrzymali też życzenia od przybyłych na akademię gości oraz samorządu uczniowskiego. Po oficjalnej części uczniowie klas II zaprosili nauczycieli do wzięcia udziału w przygotowanym przez siebie quizie, a członkowie zespołu sygnalistów oraz szkolnego kwintetu zaprezentowali kilka utworów.