Technikum Leśne w Brynku

Sparingi koszykarzy, siatkarek i koszykarek z „Chemikiem”

23 listopada odbył się mecz  towarzyski  z Zespołem Szkół Chemiczno-Medycznych. Celem spotkania było doskonalenie gry na określonych pozycjach i zgranie zespołu. Nasza męska reprezentacja koszykówki w znacznie okrojonym składzie uległa „Chemikowi” 33:28, oddając dwie pierwsze kwarty przeciwnikowi. Druga połowa należała już do nas. W naszej drużynie najlepiej punktowali Paweł Wilkowski i Kacper Kowalski. W składzie zagrali również Kamil Borkowski, Michał Pluskota, Jakub Jeleniak, Jakub Kaźmierski.

Tydzień później mecz sparingowy rozegrały dziewczyny, które mimo swej waleczności nie  sprostały dziewczynom  z „Chemika” Mecz pokazał nam nasze błędy i co należy poprawić w obronie indywidualnej. Wśród dziewczyn najlepiej punktowała Milena Bugaj. W zespole zagrały także Ewelina Słowik, Karolina Góra, Izabela Watoła, Wiktoria Bereżewska, Dajana Pluskota, Małgorzata Wiechecka, Karolina Kozdroń.

W siatkówce nasze dziewczyny  okazały się  lepsze wygrywając 2:0 w setach. Wygrany mecz zawsze dodaje skrzydeł.  W składzie zagrały: Magdalena Nowroth, Karolina Góra, Wiktoria Bereżewska, Natalia Tyman, Kamila Talarek, Katarzyna Jastrzębska, Katarzyna Gralińska.