Trening piłkarzy na profesjonalnej hali sportowej w Krupskim Młynie

We wtorek 16 stycznia 2018 r. nasi piłkarze rozegrali towarzyskie spotkanie na profesjonalnej hali sportowej. Taka hala zapewnia komfort zajęć. Drużyna przeciwna to zawodnicy KS Nitron Krupski Młyn, składająca się z bardziej doświadczonych zawodników, z większym stażem piłkarskim. Zawodnicy naszej szkoły to uczniowie, nieliczni z klubów piłkarskich mających już pewne doświadczenie piłkarskie, regularnie uczestniczący w zajęciach SKSu z piłki nożnej. Konfrontacja młodości, szybkości, wytrzymałości i doświadczenia wydawała się ciekawa. Każda z drużyn miała swoje mocne atuty. Mecz rozegrano 2 razy po 25 minut. Początek spotkania  był bardzo wyrównany. Nasi zawodnicy nie wykorzystali wielu okazji na strzelenie bramek. Po pierwszej połowie przeciwnicy prowadzili 2:1. Potem zaczęła się dobra skuteczność naszych chłopaków. W drugiej połowie prowadziliśmy 4:2, niestety błędy w obronie  spowodowały, że ostatecznie ulegliśmy gospodarzom 5:4. Spotkanie miało charakter kontrolny, było dobrą lekcją taktyki i techniki oraz formy piłkarzy. W  zajęciach uczestniczyli Hubert Kołodziej, Kacper Janik, Adrian Dandyk (3), Mikołaj Filak, Artur  Błaszczyk, Filip Olszewski(1), Paweł Golba, Bartosz Gałwiaczek, Kacper Brodzik, Piotr Dąbrowski, Adrian Płomiński. Każdy wrócił bogatszy o nowe doświadczenia. Następny sparing po feriach.