Technikum Leśne w Brynku

Mecz towarzyski z I LO im. Stefanii Sempołowskiej

16 stycznia 2018 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły koszykarze TL w Brynku rozegrali mecz towarzyski z  I LO im. Stefanii Sempołowskiej. Drużyna „Sempy” w eliminacjach Licealiady została rozstawiona do innej grupy. Spotkanie zatem było sprawdzianem do nadchodzących rozgrywek.

Po zaciętych 3 kwartach meczu na prowadzenie wyszła nasza drużyna. Cały mecz był pełen dramaturgii, zawodnicy walczyli z ogromną zaciętością. Ostatecznie nasi chłopcy zwyciężyli 26:30. W meczu wyróżnił się skutecznością Kacper Kowalski ale sam nie dałby rady pokonać drużyny przeciwnika, gdyby nie świetne zbiórki z tablicy Pawła Wilkowskiego, czy Piotra Ruckiego. Koszykówka to gra drużynowa i choć reprezentacja LO miała kilku doskonałych graczy to jednak nasi chłopcy w całości stworzyli lepszy team, zwłaszcza w obronie.

Na tym właśnie polega gra zespołowa, brawo chłopcy. Skład naszej drużyny w dość okrojonym składzie z powodu panującej grypy: Patryk Kurzydem, Paweł Wilkowski, Michał Pluskota, Piotr Rucki, Jakub Golasz, Kacper Kowalski.