Sukcesy na regionalnych konkursach

W dniach 26 i 27 maja 2018 r. szkolny Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL Brynek uczestniczył w dwóch konkursach regionalnych: w Biłgoraju (XVIII Konkurs Kresowy) i Lesku (VIII Konkurs Podkarpacki). Na tych konkursach nasz zespół zdobył pierwsze miejsca w klasie sygnałów mistrzowskich wykonywanych na rogach jednorodnych, czyli klasie A. Można tylko wspomnieć, że część zespołu pojechała na konkurs regionalny do Tułowic (woj. opolskie), gdzie soliści kwalifikowali się na konkurs ogólnopolski w swoim macierzystym regionie. Na uwagę zasłuchują soliści z naszej szkoły. Luiza Szatner zdobyła pierwsze miejsca zarówno na konkursie Biłgoraju jak i w Lesku w klasie mistrzowskiej, natomiast w klasie średniozaawansowanej w Biłgoraju zwyciężył Gabriel Chlebowski, a w Lesku Basia Rudnicka.