Technikum Leśne w Brynku

Kolejne sukcesy Zespołu Sygnalistów Myśliwskich TL Brynek

W dniach 8-9 czerwca 2018 roku w Pszczynie odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej czyli mistrzostwa Polski w sygnalistyce  O Róg Wojskiego W ramach tego konkursu osoby zameldowane na terenie śląska uczestniczyły w klasyfikacji regionalnej czyli XXII Śląskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego”.

Nasza reprezentacja zespołowa uplasowała się na 3 miejscu w konkursie muzyki myśliwskiej wykonywanej na rogach w stroju B. W konkursie sygnałów mistrzowskich zdobyliśmy 9 miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 1 miejsce w klasyfikacji regionalnej zdobywając Grand Prix czyli Statuetkę Rogu Księcia Pszczyńskiego. Warto nadmienić, że w tym roku wypadliśmy zespołowo najlepiej w wyżej wymienionych klasach wśród techników leśnych.

Nasze osiągnięcia w grze solo to: 1 miejsce w klasie C-początkującej w klasyfikacji ogólnej (Mistrzostwo Polski) dla Basi Rudnickiej. W konkursie regionalnym 1 miejsce dla Adama Sobierajskiego, 2 dla Basi Rudnickiej i 3 dla Gabriela Chlebowskiego w klasie B-średniozaawansowanej. Luiza Szatner w klasie A-mistrzowskiej zdobyła 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy.