Technikum Leśne w Brynku

Nasze uczennice w finale V edycji konkursu na recenzję książki zorganizowanego przez Tomasza Głogowskiego posła na Sejm RP

W poniedziałek 18 czerwca 2018 r. w biurze poselskim posła Tomasza Głogowskiego odbył się finał V edycji konkursu na recenzję książki.

Nasza szkoła po raz pierwszy brała udział w tym konkursie. Jak podkreślił organizator - poziom tegorocznych prac był wyjątkowo wysoki, dlatego wybór najlepszych sprawił mu wiele trudu.

Nasze uczennice znalazły się w ścisłym finale konkursu: Nicola Blukot zajęła II miejsce, a Zofia Fryc zajęła III miejsce.

„Umiejętność obcowania z książką jest wspaniałym darem, który poza zwykłym przekazywaniem informacji może sprawić wiele przyjemności czytelnikowi. Istotnym tego warunkiem jest, aby czytający miał w sobie rozbudzone zainteresowania czytelnicze. Książka może być mądra i ciekawa, lecz coraz trudniej jest jej konkurować z telewizją czy wszechobecnym internetem.”, powiedział na zakończenie do uczestników konkursu organizator Tomasz Głogowski