Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - etap centralny

W dniach 7- 8 czerwca 2018 r. odbyły  się eliminacje centralne  XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, zorganizowanej w Centrum Dydaktyczno- Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W eliminacjach centralnych, w 11 blokach tematycznych wzięło udział 200 najlepszych, którzy przeszli wcześniej etap szkolny i okręgowy. Naszą szkołę po raz pierwszy na eliminacjach centralnych  reprezentowało dwóch uczniów. Szymon Kucharski, który  zajął 9 miejsce, natomiast Tomasz Janic 14 miejsce.

Podczas uroczystego rozpoczęcia wielokrotnie padały słowa, że wszyscy finaliści już są zwycięzcami. Wielkie podziękowania i gratulacje ChłopakiJ .

Finaliści  i Laureaci  OWIUR zgodnie z rozporządzeniem MEN uzyskują zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (wynik 100%).

Eliminacje szkolne Olimpiady już w drugiej połowie października- zapraszam wszystkich chętnych.