Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w auli pałacu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego odśpiewano hymn narodowy, a następnie dyrektor szkoły, pan Ireneusz Gudowicz, powitał gości, grono pedagogiczne, rodziców oraz uczniów. Były przemowy, podziękowania, nagrody książkowe dla najlepszych oraz świadectwa z wyróżnieniem. Najlepszą uczennicą w tym roku szkolnym została Ilona Savitzka, uzyskując średnią 5,50, gratulujemy. Podczas uroczystości Samorząd Uczniowski uhonorował najbardziej zasłużonych uczniów orderem. Związek Leśników Polskich ufundował stypendium za najlepsze wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych, które otrzymała Patrycja Kulak, serdecznie gratulujemy. Samorząd w ramach podziękowania za rok szkolny wręczył własnoręcznie wykonane kartki zgromadzonym, był to bardzo miły gest. Na zakończenie Zespół Sygnalistów Myśliwskich umilił nam czas wykonując kilka utworów muzycznych.