Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 3 września 2018 r. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. O godzinie 8.00, w przyszkolnej kaplicy, została odprawiona Msza Święta w intencji pracowników, uczniów oraz absolwentów naszego technikum. Po niej społeczność szkolna zebrała się w auli pałacu. Uroczystość uświetnili swoją obecnością rodzice, zaproszeni goście na czele z posłem na Sejm RP Piotrem Pyzikiem, senatorem RP Krystianem Probierzem oraz przedstawiciele Lasów Państwowych: naczelnik wydziału kadr, promocji i mediów RDLP w Katowicach Wioletta Koper – Staszowska, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Brynek Adam Mazur i starszy specjalista ds. administracji Ksenia Starzec - Wiśniewska. Po części oficjalnej wszyscy udali się przed budynek szkolny, gdzie nastąpiło uroczyste posadzenie dębu z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. O tym jakie drzewo jest symbolem Polski, zadecydowała społeczność naszej szkoły podczas głosowania.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałego roku szkolnego