Bieg Niepodległości

Setna rocznica uzyskania przez nasz kraj niepodległości to doskonała okazja do wspólnego sportowego świętowania. Miłośnicy aktywności stawili się na starcie 8 listopada 2018r. Na trasę biegu, doskonale znaną z poprzednich edycji wystartowali uczniowie i pracownicy Technikum Leśnego w Brynku. Bieg Niepodległości, parkowymi alejami ze startem i metą przy pałacu to już tradycja naszej szkoły.

Na dystansie 1km jako pierwsi przybiegli w kolejności uczniowie Filip Olszewski kl. IIa, Mikołaj Fuchs kl. Ib i Dawid Zaskórski kl. IIIa. Z dziewcząt najszybciej dystans ten pokonała Ilona Savitska IIIb przed Patrycją Pawlik Ia.

Trasę 3km najlepiej pobiegli uczniowie klasy IIa. Zwyciężył Kamil Urbanek przed Jakubem Jeleniakiem i Denisem Jagodą. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy IVb Wiktoria Zawiszewska, a z pracowników Zygmunt Przewieślik. Wszyscy uczestnicy biegu po przekroczeniu linii mety otrzymali pamiątkowe medale na biało-czerwonej wstążce, a zwycięzcy dyplomy i upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Tegoroczna impreza po raz kolejny dała nam powód do radości z tak dużego zaangażowania młodzieży.