Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

16 stycznia 2019r. w ZSLi E w Brynku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego po raz jedenasty zorganizowany został turniej koszykówki dla klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjalnych. Udział w nim wzięli uczniowie z Krupskiego Młyna, Potępy, Tworoga, Tarnowskich Gór oraz uczniowie naszej szkoły. Puchar Dyrektora Technikum Leśnego wywalczyła drużyna gimnazjalistów ze Szkoły Podstawowej Nr 9 z Tarnowskich Gór, wygrywając mecz finałowy i wszystkie mecze grupowe. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznym triumfatorom, młodszej reprezentacji Technikum Leśnego w Brynku, trzecie miejsce zajęła drużyna SP w Tworogu, kolejne miejsca przypadły SP w Krupskim Młynie i SP w Potępie. Mecze rozegrano według losowania w dwóch grupach. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, chociaż czasem akcje były bardzo zacięte i zaiskrzyło między zawodnikami. Tytuł MVP otrzymał Marek Machura z SP nr 9. Indywidualne nagrody otrzymali także: Radosław Brailich również z „dziewiątki” jako najskuteczniejszy zawodnik, Mikołaj Grocholewski SP Tworóg okazał się zawodnikiem najlepiej zbierającym z tablicy, Hubert Kołodziej TL Brynek, najlepiej punktował „trójkami”. Turniej zakończył się podziękowaniem dla sponsorów, wręczeniem pucharów i dyplomów. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy medal i słodki upominek. Wielkie uznanie należy się sędziemu, stolikowi sędziowskiemu, obsłudze technicznej, medycznej i opiekunom drużyn za wsparcie i współpracę. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kaźmierski, Patryk Cichocki, Hubert Kołodziej, Radosław Chmiel, Ziemowit Zając, Pascal Pasławski, Marcin Polok, Jakub Blabuś, Dominik Kapała. Słowa pochwały należą się całemu zespołowi. Gratulujemy!

Rekomendowane wpisy

Skip to content