Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

8 lutego 2019 roku był bardzo ważną datą dla uczniów naszej szkoły. Po czterech latach zmagań z nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem. Zgodnie z tradycją naszej szkoły część oficjalna rozpoczęła się w auli pałacu w Brynku, następnie wszyscy udali się do restauracji „Pod Różą” w Wojsce, gdzie bawiliśmy się do białego rana. Były przemowy, podziękowania, uściski oraz prezenty. Miłą niespodzianką okazał się humorystyczny kabaret przygotowany przez uczniów klas IV. Wspaniała atmosfera towarzysząca imprezie na długo pozostanie we wspomnieniach uczestników balu maturalnego. Życzymy wszystkim maturzystom powodzenia podczas majowego egzaminu dojrzałości!

Rekomendowane wpisy

Skip to content