Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniach 3-5 czerwca 2019 r. już po raz dwunasty spotkali się przedstawiciele Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska. Tym razem organizatorem było Technikum Leśne w Zagnańsku. Za każdym razem młodzież omawia ważne zagadnienia. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem ”Samorządy Szkół Leśnych w służbie ekologii”. Naszą szkolę reprezentowali Antoni Górecki i Tobiasz Kołodziej. Uczniowie uczestniczyli w wykładach na temat ekologii. Na forum przedstawione zostały prezentacje przygotowane przez Samorządy Uczniowskie dotyczące działań z uwzględnieniem inicjatyw ekologicznych podejmowanych przez szkołę. Odbyły się wykłady i prelekcje związane z zagadnieniami dotyczącymi kwestii ekologii oraz warsztaty recyclingu „coś z niczego”. Po każdym spotkaniu znajdujemy jakiś ciekawy pomysł do zrealizowania w naszej szkole. Obrady to oczywiście najważniejszy moment Forum Samorządów, ale spotkanie to było doskonałą okazję do integracji młodzieży oraz poznania uroków Ziemi Świętokrzyskiej.

Rekomendowane wpisy

Skip to content