Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – to jedno z najpiękniejszych świąt polskiej oświaty. Z tej okazji 14 października w naszej szkole odbyła się akademia. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Pani Dyrektor Agnieszka Ohsmann złożyła serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie klasy III c przygotowali program artystyczny, w którym przedstawieni zostali bardzo zasłużeni nauczyciele i wychowawcy z dziedziny nauk biologicznych, zwłaszcza najwybitniejsi botanicy polscy przełomu wieku XIX i XX. Wspominaliśmy również niezwykłego nauczyciela naszej szkoły z początków jej istnienia – inż. Henryka Edera – wykładowcę biologii leśnej, entomologii i miernictwa.


ed. Joanna Kabała

Rekomendowane wpisy

Skip to content