Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dobry początek pierwszej kwarty, celny rzut za trzy punkty. Od pierwszej jednak minuty przeciwnik przeszedł na agresywne krycie na całym boisku. Spowodowało to liczne błędy z naszej strony. Pudła, znów straty i słaba skuteczność rzutowa zadecydowały, że ponieśliśmy porażkę w fazie grupowej z ZSTiO ,,Mechanik” oraz z Zespołem Szkół Artystyczno -Projektowych. Nie udało się wygrać, brak treningów, zdalna nauka. Należy tutaj nadmienić, że nasi uczniowie zmierzyli się z  klubowymi zawodnikami, reprezentującymi swoje szkoły. Sparing rozegrany z LO im. Sempołowskiej nie zapowiadał takiego wyniku w licealiadzie. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie był Filip Watoła. W naszej drużynie zagrali:Sebastian Brdęk, Filip Watoła, Michael Wojnar, Patryk Sekta, Piotr Furmański, Paweł Morawiec, Franciszek Janota, Mikołaj Górka, Kacper Strzelczyk.


ed. Joanna Kabała

Rekomendowane wpisy

Skip to content