Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniu 25 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Czytania Tolkiena.W tym toku tematem przewodnim był „Silmarillion”.Organizatorami wydarzenia byli: p. Joanna Szczepanek oraz p. Janusz Banaś.W związku z przygotowaniem tego dnia, ogłosiliśmy również konkurs plastyczny na przedstawienie drzewa wg opisu z mniej znanego opowiadania pisarza – „Liść, dzieło Niggle’a”. W konkursie tym pierwsze miejsce zdobyła uczennica Natalia Półtorak z klasy IIa.
Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za tak wyjątkowe zaangażowanie, aby kolejny raz przybliżyć nam wszystkim postać wspaniałego pisarza XX wieku – J. R. R. Tolkiena. Szczególnie zaś dziękujemy uczennicy Jagodzie Gańczorz – miłośniczce twórczości Tolkiena, która była „motorem napędowym” tegorocznego spotkania.

Rekomendowane wpisy

Skip to content