Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dnia 25 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Targach Edukacyjnych”, które zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzepicach. Wydarzenie miało na celu przybliżenie uczniom klasy siódmej i ósmej Gminy Krzepice, oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych. Reprezentanci uczniów Technikum Leśnego w Brynku oraz reprezentanci Zespołu Sygnalistów Myśliwskich mieli nie lada zadanie, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania ósmoklasistów, ich rodziców i nauczycieli oraz zachęcić ich do odwiedzenia naszej szkoły. Był to naprawdę udany dzień, pełen wrażeń i niezapomnianych emocji. Mamy nadzieję, że do naszej szkoły w przyszłym roku szkolnym zawita wielu nowych uczniów. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu.

Rekomendowane wpisy

Skip to content