Zespoły sygnalistów z naszego technikum uczestniczyły w XXVI Opolskim Konkursie Regionalnym. Zespół reprezentacyjny zdobył 2 miejsce w kategorii muzyki myśliwskiej – MB, a drugi wywalczył 1 miejsce w klasie początkującej.Solowo mistrzem klasy średniozaawansowanej został Oliver Kucznik, a w klasie początkującej 2 miejsce zajął Mikołaj Górka.W dniu następnym uczestniczyliśmy również w XX jubileuszowym Konkursie Sygnalistów Sudeckiej Krainy Łowieckiej w Świdnicy, gdzie udało się wywalczyć 1 miejsce zespołowo w klasie średniozaawansowanej sygnałów i 3 miejsce w kategorii muzyki myśliwskiej.W klasie średniozaawansowanej solowo po raz kolejny zwyciężył Oliver Kucznik, a Emilia Wilk zajęła miejsce 3.