Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

1 września w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Inauguracja odbyła się przed pałacem, gdzie wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, zaproszonych gości oraz nauczycieli przywitała pani dyrektor szkoły Agnieszka Ohsmann. Pani dyrektor krótko omówiła organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym, przedstawiła wychowawców klas oraz nowych nauczycieli. Z okazji nowego roku szkolnego życzyła wszystkim naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy. Nauczycielom i wychowawcom – nowatorskich, kreatywnych działań oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej a rodzicom – owocnej współpracy ze szkołą, która warunkuje dobre efekty wychowawcze. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Rekomendowane wpisy

Skip to content