Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniu 25 października delegacja naszej szkoły wybrała się na doniosłą uroczystość „Artyści – Leśnikom” odbywającą się w Poznaniu.  Należy wspomnieć, że organizatorem oprócz Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie była także Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu, Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Filharmonia Poznańska. Jednym z ważnych punktów programu było otwarcie wystawy pt. „Jan Szyszko – ambasador ochrony polskiego leśnictwa”. Ponadto odbył się wernisaż wystawy pt. „45 lat Pokazowej Zagrody Żubrów”.  Inauguracją wydarzenia było wykonanie koncertu skrzypcowego Antonio Vivaldiego „Jesień” przez kwintet filharmoników poznańskich. Po otwarciu wystawy nagrodzono między innymi nauczyciela naszej szkoły pana Artura Kanawkę za zaangażowanie i wkład w rozwój i popularyzację kultury leśnej. Serdecznie gratulujemy. Na zakończenie znany polski pianista Rafał Blechacz wykonał koncert fortepianowy a-moll Roberta Schumanna wraz z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Poznańskiej.

Rekomendowane wpisy

Skip to content