Numer telefonu

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Pon-Pt: 07.00-15.00

Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się w dzisiejszym II etapie konkursu „Leśni Poskramiacze Żywiołów” organizowanym przez Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym. Finalistami zostali: Anna Nowakowska, Szymon Kamela i Jakub Kopyciok. Ostatecznie Szymon zajął II miejsce, a Jakub III miejsce. Konkurs składał się z części testowej oraz ustnej, gdzie każdy z finalistów losował zestaw pytań otwartych. Uczniowie odpowiadali przed komisją konkursową i w obecności publiczności, która liczyła około 80 osób z różnych szkół. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!
Dzień wcześniej, jadąc na konkurs, odwiedziliśmy Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie oraz odbyliśmy spacer po Warszawskiej Starówce w pięknej zimowej scenerii.

Rekomendowane wpisy