W dniach 13-14 kwietnia uczniowie klas 4 brali udział w XII Zawodach Młodych Leśników organizowanych przez Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zawody rozpoczęły się biegiem na orientację z zadaniami terenowymi z rozpoznawaniem gatunków roślin zielnych, grzybów oraz owadów, następnie w Colegium Cieszkowskich przeprowadzono test wiedzy leśnej. W drugim dniu zmagań zawodnicy mierzyli się w konkurencjach z pilarką spalinową i zdecydowanie ten dzień należał do ekipy z TL w Brynku. Drużyna w składzie Filip Anioł, Łukasz Skorupa i Leopold Dębicki zajęła 3 miejsce w pracy pilarką. W bieganiu na orientację musimy jeszcze trochę poćwiczyć.
