Numer telefonu

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniach 10-13 czerwca 2024 r. już po raz piętnasty spotkali się przedstawiciele Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska. Tym razem organizatorem był Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Tegoroczne forum odbyło się pod hasłem „ Współpraca i integracja między szkołami leśnymi prowadzonymi przez Ministra Klimatu i Środowiska”. W debacie uczestniczył Główny Wizytator ds. nadzoru pedagogicznego nad szkołami leśnymi Ministra Klimatu i Środowiska Pan Zbigniew Kłosowski. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Półtorak, Nikola Kanarek, Szymon Kowalski oraz Tadeusz Suska. Najważniejszy cel spotkania, czyli wymiana doświadczeń z innymi szkołami, był realizowany przez cały nasz pobyt. Na pewno wykorzystamy ciekawe pomysły kolegów z innych szkół. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość poznania uroków Bieszczad.

Rekomendowane wpisy