25 maja 2026 r. drużyna Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku wzięła udział w
VI Śląskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Bytomiu. Uczniowie zmierzyli się z
wymagającymi pozoracjami ratowniczymi, sprawdzającymi wiedzę, umiejętności praktyczne
oraz współpracę zespołową. Dzięki świetnemu przygotowaniu, opanowaniu i profesjonalnemu podejściu nasi reprezentanci wywalczyli III miejsce, stając na podium zawodów. To kolejny dowód na
wysoki poziom umiejętności naszych uczniów w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
