Z ogromną radością informujemy, że w 49. Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczej i Leśnej nasza uczennica Nikola Antończak zdobyła tytuł Laureatki, a Adam Hermasz uzyskał tytuł Finalisty. Młodzi leśnicy rywalizowali w Bloku Leśnictwo, mierząc się z najlepszymi uczniami z całej Polski. Wykazali się rozległą wiedzą z zakresu leśnictwa oraz doskonałymi umiejętnościami rozpoznawania owadów, grzybów i ptaków. Tegoroczny finał Olimpiady odbył się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy Nikoli i Adamowi osiągniętych sukcesów oraz życzymy kolejnych powodów do dumy i dalszego rozwijania swoich pasji! 🌲👏🏆


