W dniu 27 maja uczniowie klasy 4c wybrali się na wycieczkę górską na Klimczok. Trasa rozpoczęła się w Bystrej, skąd grupa wyruszyła na szlak prowadzący na szczyt. Podczas wędrówki uczestnikom dopisywała świetna pogoda, dzięki czemu można było w pełni podziwiać piękne górskie krajobrazy i walory przyrodnicze Beskidu Śląskiego. Po dotarciu na Klimczok był czas na odpoczynek oraz wspólny posiłek w schronisku. Wycieczka była świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji i wspólnego odkrywania górskich szlaków. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale w bardzo dobrych humorach!
