Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Lp Imię i nazwisko Funkcja Przedmioty nauczania
godzina dostępności
1 Agnieszka Ohsmann dyrektor szkoły
e-mail: dyrektor@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
2 Joanna Kaleta wicedyrektor język polski
historia
wiedza o społeczeństwie
e-mail: joanna.kaleta@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
3 Radomir Kubica kierownik internatu biologia
gospodarka łowiecka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: radomir.kubica@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
4 Piotr Cwynar kierownik szkolenia praktycznego przedmioty zawodowe
e-mail: piotr.cwynar@tlbrynek.edu.pl piątek 1400–1500
5 Janusz Banaś nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: janusz.banas@tlbrynek.edu.pl czwartek 1510–1610
6 Grzegorz Ciak nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: grzegorz.ciak@tlbrynek.edu.pl środa 1600–1700
7 Marta Derbis nauczyciel j. angielski
e-mail: marta.derbis@tlbrynek.edu.pl wtorek 1500–1600
8 Monika Dzierla-Waśko nauczyciel geografia
e-mail: monika.dzierla@tlbrynek.edu.pl wtorek 1345–1445
9 Krzysztof Gerlich nauczyciel wychowanie fizyczne
e-mail: krzysztof.gerlich@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 700–730
środa 700–730
10 Ireneusz Gudowicz wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: ireneusz.gudowicz@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1400–1500
11 Joanna Kabała wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: joanna.kabala@tlbrynek.edu.pl wtorek 1830–1930
12 Artur Kanawka nauczyciel
wychowawca w internacie
informatyka
muzyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: artur.kanawka@tlbrynek.edu.pl wtorek 1500–1600
13 Barbara Kiedrzyn nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: barbara.kiedrzyn@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1515–1615
14 Beata Kiełbasa nauczyciel
wychowawca w internacie
historia
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: beata.kielbasa@tlbrynek.edu.pl
15 Beata Klempert nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie fizyczne
matematyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: beata.klempert@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1500–1600
16 Krzysztof Kozłowski nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: krzysztof.kozlowski@tlbrynek.edu.pl wtorek 1330–1430
17 ks. Emanuel Polok nauczyciel religia
e-mail: emanuel.polok@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
18 Elżbieta Nobis nauczyciel język angielski
e-mail: ela.nobis@tlbrynek.edu.pl środa 1700–1800
19 Bożena Opiełka pedagog specjalny
e-mail: bozena.opielka@tlbrynek.edu.pl środa 1830–1930
20 Marcin Paździor nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie fizyczne
zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: marcin.pazdzior@tlbrynek.edu.pl środa 1700–1800
21 Hanna Penz pedagog szkolny
e-mail: hanna.penz@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
22 Wojciech Sala wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: wojciech.sala@tlbrynek.edu.pl środa 1300–1400
23 Agnieszka Sędek nauczyciel fizyka
chemia
e-mail: agnieszka.sedek@tlbrynek.edu.pl środa 1500–1600
24 Joanna Słowikowska nauczyciel matematyka
e-mail: joanna.slowikowska@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1400–1500
25 Joanna Szczepanek nauczyciel biblioteka
e-mail: biblioteka@tlbrynek.edu.pl środa 1400–1500
26 Kamil Szleper wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: kamil.szleper@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1500–1600
27 Agnieszka Szpor-Sławatecka nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: agnieszka.slawatecka@tlbrynek.edu.pl poniedziałek 1330–1430
28 Czesław Tyrol nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: czeslaw.tyrol@tlbrynek.edu.pl wtorek 1330–1430
29 Sonia Wąż nauczyciel język niemiecki
e-mail: sonia.waz@tlbrynek.edu.pl czwartek 1300–1400
30 Izabela Witkowska nauczyciel język polski
e-mail: izabela.witkowska@tlbrynek.edu.pl wtorek 1500–1600
31 Edyta Wołowska nauczyciel
wychowawca w internacie
język francuski
język hiszpański
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: edyta.wolowska@tlbrynek.edu.pl piątek 1300–1400
32 Józef Ziaja nauczyciel historia
historia i teraźniejszość
e-mail: jozef.ziaja@tlbrynek.edu.pl czwartek 1250–1350
33 Marzena Znojek-Niezgoda nauczyciel
wychowawca w internacie
przedmioty zawodowe
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: marzena.niezgoda@tlbrynek.edu.pl piątek 1205–1305
34 Jolanta Zyska nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie do życia w rodzinie
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: jola.zyska@tlbrynek.edu.pl niedziela 2030–2130
35 Izabela Żuławińska nauczyciel
wychowawca w internacie
ekonomika leśnictwa
podstawy przedsiębiorczości
edukacja dla bezpieczeństwa
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: izabela.zulawinska@tlbrynek.edu.pl środa 1830–1930
Skip to content