Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Lp Imię i nazwisko Funkcja Przedmioty nauczania
1 Agnieszka Ohsmann dyrektor szkoły
e-mail: dyrektor@tlbrynek.edu.pl
2 Joanna Kaleta wicedyrektor język polski
historia
wiedza o społeczeństwie
e-mail: joanna.kaleta@tlbrynek.edu.pl
3 Radomir Kubica kierownik internatu biologia
gospodarka łowiecka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: radomir.kubica@tlbrynek.edu.pl
4 Piotr Cwynar kierownik szkolenia praktycznego przedmioty zawodowe
e-mail: piotr.cwynar@tlbrynek.edu.pl
5 Janusz Banaś nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: janusz.banas@tlbrynek.edu.pl
6 Grzegorz Ciak nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: grzegorz.ciak@tlbrynek.edu.pl
7 Marta Derbis nauczyciel j. angielski
e-mail: marta.derbis@tlbrynek.edu.pl
8 Monika Dzierla-Waśko nauczyciel geografia
e-mail: monika.dzierla@tlbrynek.edu.pl
9 Krzysztof Gerlich nauczyciel wychowanie fizyczne
e-mail: krzysztof.gerlich@tlbrynek.edu.pl
10 Ireneusz Gudowicz wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: ireneusz.gudowicz@tlbrynek.edu.pl
11 Joanna Kabała wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: joanna.kabala@tlbrynek.edu.pl
12 Kamil Szleper wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: kamil.szleper@tlbrynek.edu.pl
13 Artur Kanawka nauczyciel
wychowawca w internacie
informatyka
muzyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: artur.kanawka@tlbrynek.edu.pl
14 Barbara Kiedrzyn nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: barbara.kiedrzyn@tlbrynek.edu.pl
15 Beata Kiełbasa nauczyciel
wychowawca w internacie
historia
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: beata.kielbasa@tlbrynek.edu.pl
16 Beata Klempert nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie fizyczne
matematyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: beata.klempert@tlbrynek.edu.pl
17 Krzysztof Kozłowski nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: krzysztof.kozlowski@tlbrynek.edu.pl
18 Elżbieta Nobis nauczyciel język angielski
e-mail: ela.nobis@tlbrynek.edu.pl
19 Bożena Opiełka pedagog specjalny
e-mail: bozena.opielka@tlbrynek.edu.pl
20 Marcin Paździor nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie fizyczne
zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: marcin.pazdzior@tlbrynek.edu.pl
21 Hanna Penz pedagog szkolny
e-mail: hanna.penz@tlbrynek.edu.pl
22 ks. Polok Emanuel nauczyciel religia
e-mail: emanuel.polok@tlbrynek.edu.pl
23 Sędek Agnieszka nauczyciel fizyka
chemia
e-mail: agnieszka.sedek@tlbrynek.edu.pl
24 Joanna Słowikowska nauczyciel matematyka
e-mail: joanna.slowikowska@tlbrynek.edu.pl
25 Joanna Szczepanek nauczyciel biblioteka
e-mail: biblioteka@tlbrynek.edu.pl
26 Agnieszka Szpor-Sławatecka nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: agnieszka.slawatecka@tlbrynek.edu.pl
27 Czesław Tyrol nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: czeslaw.tyrol@tlbrynek.edu.pl
28 Sonia Wąż nauczyciel język niemiecki
e-mail: sonia.waz@tlbrynek.edu.pl
29 Izabela Witkowska nauczyciel język polski
e-mail: izabela.witkowska@tlbrynek.edu.pl
30 Edyta Wołowska nauczyciel
wychowawca w internacie
język francuski
język hiszpański
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: edyta.wolowska@tlbrynek.edu.pl
31 Józef Ziaja nauczyciel historia
historia i teraźniejszość
e-mail: jozef.ziaja@tlbrynek.edu.pl
32 Marzena Znojek-Niezgoda nauczyciel
wychowawca w internacie
przedmioty zawodowe
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: marzena.niezgoda@tlbrynek.edu.pl
33 Jolanta Zyska nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie do życia w rodzinie
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: jola.zyska@tlbrynek.edu.pl
34 Izabela Żuławińska nauczyciel
wychowawca w internacie
ekonomika leśnictwa
podstawy przedsiębiorczości
edukacja dla bezpieczeństwa
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: izabela.zulawinska@tlbrynek.edu.pl
Skip to content