Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Lp Imię i nazwisko Funkcja Przedmioty nauczania
1 Agnieszka Ohsmann dyrektor szkoły
e-mail: dyrektor@tlbrynek.edu.pl
2 Joanna Kaleta wicedyrektor język polski
historia
wiedza o społeczeństwie
e-mail: joanna.kaleta@tlbrynek.edu.pl
3 Radomir Kubica kierownik internatu biologia
gospodarka łowiecka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: radomir.kubica@tlbrynek.edu.pl
4 Marzena Znojek-Niezgoda kierownik szkolenia praktycznego przedmioty zawodowe
e-mail: marzena.niezgoda@tlbrynek.edu.pl
5 Janusz Banaś nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: janusz.banas@tlbrynek.edu.pl
6 Marta Bul-Narewska nauczyciel matematyka
e-mail: marta.narewska@tlbrynek.edu.pl
7 Grzegorz Ciak nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: grzegorz.ciak@tlbrynek.edu.pl
8 Piotr Cwynar nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: piotr.cwynar@tlbrynek.edu.pl
9 Marta Derbis nauczyciel j. angielski
e-mail: marta.derbis@tlbrynek.edu.pl
10 Monika Dzierla-Waśko nauczyciel geografia
e-mail: monika.dzierla@tlbrynek.edu.pl
11 Krzysztof Gerlich nauczyciel wychowanie fizyczne
e-mail: krzysztof.gerlich@tlbrynek.edu.pl
12 Ireneusz Gudowicz nauczyciel
wychowawca w internacie
matematyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: ireneusz.gudowicz@tlbrynek.edu.pl
13 Joanna Kabała wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo wychowawcze
e-mail: joanna.kabala@tlbrynek.edu.pl
14 Artur Kanawka nauczyciel
wychowawca w internacie
muzyka
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: artur.kanawka@tlbrynek.edu.pl
15 Barbara Kiedrzyn nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: barbara.kiedrzyn@tlbrynek.edu.pl
16 Tadeusz Kiedrzyn nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: tadeusz.kiedrzyn@tlbrynek.edu.pl
17 Beata Kiełbasa nauczyciel
wychowawca w internacie
historia
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: beata.kielbasa@tlbrynek.edu.pl
18 Dariusz Kiełbasa wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: dariusz.kielbasa@tlbrynek.edu.pl
19 Beata Klempert nauczyciel
wychowawca w internacie
wychowanie fizyczne
e-mail: beata.klempert@tlbrynek.edu.pl
20 Kubanek Paweł nauczyciel informatyka
e-mail: pawel.kubanek@tlbrynek.edu.pl
21 Elżbieta Nobis nauczyciel język angielski
e-mail: ela.nobis@tlbrynek.edu.pl
22 ks. Polok Emanuel nauczyciel religia
e-mail: emanuel.polok@tlbrynek.edu.pl
23 Krystyna Porębska wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: krystyna.porebska@tlbrynek.edu.pl
24 Hanna Penz pedagog szkolny
e-mail: hanna.penz@tlbrynek.edu.pl
25 Sędek Agnieszka nauczyciel fizyka
chemia
e-mail: agnieszka.sedek@tlbrynek.edu.pl
26 Joanna Słowikowska nauczyciel matematyka
informatyka
e-mail: joanna.slowikowska@tlbrynek.edu.pl
27 Katarzyna Solecka nauczyciel edukacja dla bezpieczeństwa
e-mail: katarzyna.solecka@tlbrynek.edu.pl
28 Joanna Szczepanek nauczyciel biblioteka
e-mail: biblioteka@tlbrynek.edu.pl
29 Agnieszka Szpor-Sławatecka nauczyciel przedmioty zawodowe
e-mail: agnieszka.slawatecka@tlbrynek.edu.pl
30 Sonia Wąż nauczyciel język niemiecki
e-mail: sonia.waz@tlbrynek.edu.pl
31 Izabela Witkowska nauczyciel język polski
e-mail: izabela.witkowska@tlbrynek.edu.pl
32 Edyta Wołowska nauczyciel
wychowawca w internacie
język francuski
język hiszpański
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: edyta.wolowska@tlbrynek.edu.pl
33 Zyska Jolanta wychowawca w internacie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: jola.zyska@tlbrynek.edu.pl
34 Izabela Żuławińska nauczyciel
wychowawca w internacie
ekonomika leśna
podstawy przedsiębiorczości
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
e-mail: izabela.zulawinska@tlbrynek.edu.pl
Skip to content