W dniu 21 marca odbył się dzień otwarty na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Grupa maturzystów wraz z opiekunem wybrała się więc do Krakowa, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną UR. Po uroczystym otwarciu przewodniczący poszczególnych wydziałów prezentowali, co oferują młodzieży. W holu Centrum Kongresowego studenci odpowiadali na pytania maturzystów. Nasi uczniowie zostali zapoznani z funkcjonowaniem Uniwersytetu i obowiązującymi zasadami rekrutacji. Dowiedzieli się nie tylko, jak wygląda nauka na uczelni, ale również poznali ofertę zajęć dodatkowych. Mieli również możliwość obserwowania pokazów lotów dronem oraz pracy symulatora harwestera. Zostali także zaproszeni do budowy makiety domu z gotowych części. Organizatorom dnia otwartego serdecznie dziękujemy za ciekawy dzień spędzony na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.