W poniedziałek 19 czerwca odbył się finał IV edycji konkursu na recenzję ulubionej książki. Autorzy recenzji podzielili się swoimi refleksjami na temat wybranych i najciekawszych dla nich książek. Konkurs był okazją do poznania zainteresowań czytelniczych uczniów naszej szkoły. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że I miejsce otrzymała Jagoda Gańczorz (III A) za recenzję książki Astrid Lindgren „Ronja, córka zbójnika”, II miejsce Lidia Pawlak (I A) za recenzję książki Weroniki Anny Marczak z serii Rodzina Monet „Skarb” , III miejsce Jakub Biczak (III A) za recenzję książki Kacpra Pitali „Jak to wyjaśnić” W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi” oraz Hanna Reichel (I C) za recenzję książki „Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata” Benjamina Alire Saenza. Wyróżnienia otrzymali Malwina Głuch (I C ) za recenzję książki „Zielona mila” Stephena Kinga, Karolina Kruczek (III B) za recenzję książki „Co wyszeptał nam deszcz” Joanny Balickiej, Wiktor Olejak (I C) za recenzję książki „Legion” Elżbiety Cherezińskiej oraz Daria Lisiecka (IV C) za recenzję książki „Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy.