W dniach 9-13 stycznia uczennice z Samorządu Uczniowskiego Natalia, Nikola, Lidka i Weronika, w ramach pracy na rzecz szkoły otrzymały nagrodę i wyjechały wraz z Panią Dyrektor I Opiekunem Samorządu na wycieczkę turystyczną na Sycylię. Po wylądowaniu w Katanii przywitała nas słoneczna pogoda. Zwiedziłyśmy wiele zabytków, zrobiłyśmy zakupy na słynnym targu rybnym, spacerowałyśmy klimatycznymi uliczkami Katanii, a nawet odpoczywałyśmy nad ciepłym Morzem Śródziemnym. W trakcie wyjazdu poznałyśmy śródziemnomorską faunę i florę oraz tamtejszą historię i kulturę. Udało nam się również wjechać na największy i najwyższy czynny wulkan w Europie – Etnę. Wycieczkę dofinansowało Stowarzyszenie Przyjaciół Technikum Leśnego w Brynku, którego celem jest wpieranie uczniów. Warto działać społecznie 🙂. Serdecznie dziękujemy Opiekunowi Samorządu za organizację wycieczki. Grazie e arrivederci!