Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dnia 07.03.2024 r. odbyły się Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora Technikum Leśnego w Brynku. W Mistrzostwach wystartowało 12 zawodników. Rywalizacja przebiegała w kategorii dziewcząt oraz chłopców. I miejsce zdobyła Karolina Kruczek wyciskając 50 kg, II miejsce należy do Martyny Olszowiec, natomiast na III miejscu uplasowała się Mariola Kaczor. Dziewczyny wycisnęły 43,75 kg, dodatkowa runda wyłoniła zwycięzcę. W kategorii chłopców zawody rozegrane były wg formuły Wilks’a. I miejsce zdobył Piotr Fąfara z wynikiem 81,89 pkt, II miejsce Piotr Furmański – 73,12 pkt, natomiast III miejsce zdobył Mikołaj Górecki uzyskując 60,18 pkt. Bez wszelkich reguł Piotr Furmański wycisnął 115 kg. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i świetną technikę, co bardzo dobrze prognozuje na przyszłość. Sukcesy naszych utalentowanych uczniów mogą być motywacją do dalszej pracy oraz zachętą dla pozostałych uczniów do uczestnictwa w zawodach w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.🏆😁