21 marca w naszej szkole wiele się działo. Nie tylko obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny, nie tylko gościliśmy w naszych progach młodszych kolegów i koleżanki ze szkół podstawowych podczas Dnia Otwartego, ale również uczniowie naszego Technikum uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Przystajni. W trakcie targów nasi uczniowie wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, prezentując ofertę edukacyjną naszej placówki. Ich entuzjazm i wiedza zrobiły ogromne wrażenie na odwiedzających, inspirując młodsze pokolenia do dalszego rozwijania swoich zainteresowań. Dziękujemy również organizatorom targów za zaproszenie. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!