W dniu 03.02.2023r. w pałacu Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych im. Stanisława Morawskiego w Brynku odbyła się uroczysta studniówka. Zimowe aura w połączeniu z pięknymi pochodniami płonącymi przed wejściem do pałacu sygnalizowała gościom oraz uczestnikom, iż będzie to niezapomniany wieczór. Po przekroczeniu progu drzwi w powietrzu można było poczuć podniosłą atmosferę. Uczniowie w mundurach oraz ich partnerki w wieczorowych gustownych sukniach dopracowywali ostatnie elementy studniówkowego poloneza, a stres przed występem oraz ekscytację związaną z jednym z najważniejszych balów w swoim życiu można było zaobserwować z daleka. Pięknie odtańczony przez uczniów polonez w niezwykle efektownej auli pałacu był tylko preludium do dalszych zdarzeń. Młodzież w elegancki sposób podziękowała za włożony w swoją edukację i wychowanie trud. Nie zabrakło też życzeń wszelkiej pomyślności, które popłynęły z ust dyrekcji szkoły, wychowawcy oraz zaproszonego przedstawiciela Nadleśnictwa Brynek. Po części oficjalnej uczniowie zaprosili wszystkich gości na uroczystą kolację. Nie obyło się też bez pamiątkowych zdjęć w murach okazałego pałacu. Studniówka była fantastyczna, wszyscy uczniowie oraz zaproszeni goście bawili się znakomicie. Dziękujemy serdecznie organizatorom za przygotowanie balu i mamy nadzieję, że dobre emocje i wspomnienia pozostaną z nami na długo!
Teraz przed uczniami IV klasy blisko sto dni ciężkiej nauki. 🙂