14 lutego – jest to dzień szczególny. Przypomina nam o obdarowywaniu miłością wszystkich ludzi, którzy nas otaczają. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została akcja walentynkowa. Każdy z uczniów miał możliwość przekazania swoim sympatiom kilka ciepłych słów na specjalnie przygotowanych sercach, które zdobiły tego dnia szkolny korytarz. Nie zabrakło wyrazów życzliwości pod adresem nauczycieli i wychowawców. Kilka dni wcześniej młodzież wykonała walentynkową foto ramkę, która okazała się świetnym pomysłem na stworzenie oryginalnej pamiątki z tego dnia. Od samego rana chłopcy z klasy IV c roznosili młodzieży upominki – lizaki z serduszkami. Był to udany dzień, pełen dobrych emocji.