W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Dla przybyłych uczniów szkół podstawowych i ich bliskich przygotowano wiele atrakcji. Goście mogli uczestniczyć min. w pokazach udzielania pierwszej pomocy, łucznictwa, przerzynki, wysłuchać koncertu Sygnalistów Myśliwskich czy oszacować wysokość drzewa. Na warsztatach szkolnych czekało na odwiedzających kilka niespodzianek, min. stanowisko entomologiczne, gdzie można było podziwiać wiele gatunków owadów oraz pająków. Młodzi miłośnicy ornitologii przygotowali prezentację o wybranych gatunkach ptaków. Kończąc „spacer” po kompleksie pałacowo – parkowym, jak zawsze, na uczestników czekał ciepły poczęstunek w sali kominkowej pałacu. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Do zobaczenia we wrześniu.