W dniu 23.02.2023 gościliśmy w sali gimnastycznej naszej szkoły koszykarskie reprezentacje szkół podstawowych. W turnieju udział wzięło 7 drużyn. Uczniowie rywalizowali na dwóch boiskach. W klasyfikacji końcowej reprezentacja klas pierwszych nie oddała żadnego meczu, zajmując pierwsze miejsce. Na drugim uplasowała się drużyna SP w Tworogu, trzecie miejsce na podium zajął zespół ZSP w Potępie. Drużyny,które brały udział otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej postawy. Nasi uczniowie, którzy w grudniu ukończyli kurs na młodzieżowego sędziego sportowego mogli dzisiaj zaprezentować sędziowskie umiejętności. Naszą szkołę reprezentowali Wiktor O., Bartek J., Marco H., Miłosz P., Patryk S.