Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dnia 23.02.2023 r. w szkolnym internacie odbyły się Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora Technikum Leśnego w Brynku. Ich głównym celem była popularyzacja sportów siłowych oraz integracja młodzieży. W Mistrzostwach wystartowało 12 zawodników. Rywalizacja przebiegała w kategorii dziewcząt oraz chłopców. I miejsce zdobyła Julia Byra wyciskając 45 kg, II miejsce należy do Natalii Półtorak z wynikiem 42.5 kg, natomiast na III miejscu uplasowała się Nikola Kanarek podnosząc 36 kg. W kategorii chłopców zawody rozegrane były wg formuły Wilks’a. I miejsce zdobył Bartosz Masłowski z wynikiem 77.19 pkt, II miejsce Piotr Furmański – 67.22 pkt, natomiast III miejsce zdobył Sebastian Brdęk uzyskując 62.26 pkt. Bez wszelkich reguł Bartek Masłowski oraz Piotr Furmański wycisnęli po 105 kg. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i świetną technikę, co bardzo dobrze prognozuje na przyszłość. Sukcesy naszych utalentowanych uczniów mogą być motywacją do dalszej pracy oraz zachętą dla pozostałych uczniów do uczestnictwa w zawodach w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.